System eRozrys

Lider oprogramowania dla meblarstwa!

Internetowy system do składania zleceń na cięcie i okleinowanie formatek meblowych.
Dane w sposób automatyczny zostają przetworzone w docelowy rozkrój arkusza płyty z informacją zwrotną o liczbie płyt, metrach kwadratowych zamówionego materiału, metrach kwadratowych odpadu, metrach bieżących cięcia, ilości okleiny użytej do realizacji zlecenia wraz z wyceną całości zlecenia.

System wielomodułowy, pozwalający na rozszerzenie prowadzonej działalności usługowej:

Moduł Fronty 

Moduł dający możliwość zamawiania frontów meblowych (lakierowane, foliowane, frezowane, akrylowe) przez Internet. Klient otrzymuje informację o koszcie zamówionych frontów poprzez naliczenie „z góry” metrów kwadratowych wykorzystanej płyty oraz metrów bieżących okleiny. Niezależnie od wybranych rodzajów frontów przez różnych Klientów, producent może łączyć wszystkie zlecenia złożone w określonym czasie przez Klientów i przygotować ich optymalny rozkrój.

Moduł Zamówienia CNC

Moduł polecany tym hurtowniom, które posiadają maszyny do obróbki CNC, umożliwiający świadczenie takich usług jak wycinanie skosów, łuków, zaobleń, wycinanie narożników, frezowanie kieszeni pod uchwyty, etc. System optymalizuje rozkrój wprowadzonych formatek, a z chwilą złożenia zamówienia generowane są pliki sterujące centrami obróbczymi.

Moduł Poczta wewnętrzna

Poczta wewnętrzna pomiędzy użytkownikami a administratorem systemu.

Moduł Reklamy

Moduł pozwalający na umieszczanie reklam i ogłoszeń w postaci bannerów na głównej stronie systemu eRozrys. Pozwala to na szybszy zwrot z inwestycji zakupionego oprogramowania poprzez sprzedaż miejsca na popularnym portalu.

Moduł Zaawansowany cennik

Moduł pozwala na konfigurowanie szczegółowych warunków cenowych dla każdego z Klientów poprzez definiowanie takich wartości jak: cena za metr cięcia, cena za metr okleinowania, rabat na płyty, rabat na okleiny, rabat na metr bieżący okleiny w poszczególnych grubościach.

Moduł ePłatności

Moduł pozwala Klientowi samodzielnie wybrać metodę płatności:  opłatę bezpośrednio przy odbiorze zlecenia albo poprzez przekierowanie na Bank użytkownika i dokonanie przelewu internetowego.

Dlaczego warto wdrożyć eRozrys?

  • null

    Korzystanie z eRozrysu daje te efekty natychmiast: obniża cenę i skraca czas realizacji zlecenia, co pozwala firmie konkurować na rynku.

  • null

    eRozrys wyznaczył nowe standardy usług w branży meblarskiej. Wdrożenie tak innowacyjnego rozwiązania pozwala na oszczędność czasu ręcznej pracy ludzkiej, zmniejszenie kosztów produkcji oraz skrócenie czasu realizacji zlecenia.

  • null

    Wdrożenie systemu eRozrys daje firmom możliwość obsługi swoich Klientów w dowolnym czasie, również poza godzinami otwarcia firmy. Zlecenia można składać 24h na dobę. 

Jak korzystać z systemu eRozrys?

Hurtownia meblowa

null

1. Jest właścicielem systemu eRozrys. Oddaje go do dyspozycji swoim Klientom z poziomu własnej strony internetowej.
2. Jako administrator systemu zatwierdza w eRozrys formularz rejestracyjny Klienta i przydziela dostęp do systemu.
3. Wspólnie ze specjalistami NCS konfiguruje system według swoich potrzeb. Definiuje materiały, ich wymiary oraz ceny.
4. Realizuje zamówione przez system usługi dla Klienta.
5. Dokonuje analizy potrzeb swoich Klientów w szczególności ilości zleceń, materiałów oraz ich wpływu na zakup usług.
6. Ma możliwości dalszego rozwoju poprzez zwiększenie ilości modułów dodatkowych.

Stolarz

null

1. Za pośrednictwem strony internetowej hurtowni meblowej stolarz dokonuje rejestracji w eRozrysie.
2. Po zalogowaniu tworzy zlecenie na cięcie i okleinowanie formatek meblowych, wypełniając prosty i intuicyjny formularz.
3. System optymalizuje, wycenia zlecenie oraz podaje wszystkie szczegóły cięcia, okleinowania wraz z ceną usługi.
4. Stolarz bez ponoszenia kosztów może wielokrotnie zmieniać parametry swojego zlecenia.
5. Po osiągnięciu zadawalającego efektu, stolarz realizuje zlecenie składając odpowiednią dyspozycję w systemie eRozrys.

Posted on