O naszym najnowszym projekcie w magazynie “Meble, materiały i akcesoria”

Konfiguracja i zamawianie mebli przez internet zaczyna być koniecznością w firmach produkujących meble skrzyniowe. Po więcej informacji, zapraszamy do artykułu “Konfiguracja i zamawianie mebli przez internet” w najnowszym lutowym wydaniu magazynu “Meble, materiały i akcesoria”. Kliknij w artykuł aby dowiedzieć się więcej! 

Targi Meble Polska 14 – 17.03.2017

Targi MEBLE POLSKA to największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Są bardzo dobrą okazją do prezentacji najnowszych propozycji rynkowych. Firma NCS jak co roku będzie uczestniczyć jako obserwator. Chętnie podpatrujemy nowe trendy w meblarstwie aby udoskonalać nasze systemy dla hurtowni meblarskich w całej Polsce i Europie. Do zobaczenia na targach! 

Nowa odsłona systemu eRozrys – Moduł Fronty

Moduł dający możliwość zamawiania frontów meblowych (lakierowane, foliowane, frezowane, akrylowe) przez Internet. Klient otrzymuje informację o koszcie zamówionych frontów poprzez naliczenie „z góry” metrów kwadratowych wykorzystanej płyty oraz metrów bieżących okleiny. Niezależnie od wybranych rodzajów frontów przez różnych Klientów, producent może łączyć wszystkie zlecenia złożone w określonym czasie przez Klientów i przygotować ich optymalny rozkrój.

Targi DREMA 13-16.09.2016

Serdecznie zapraszamy na Targi DREMA!  Pawilon 6A stoisko nr 20 W tym roku zaskoczymy Państwa nowymi systemami, przygotowanymi specjalnie dla producentów mebli skrzyniowych. Nasze rozwiązania pozwolą Państwu usprawnić biznes oraz komunikację z Klientami.