System www

Nowoczesna, mobilna i responsywna strona internetowa.

NCS projektuje i wdraża strony internetowe w oparciu o własny system zarządzania treścią.

Strona internetowa NCS została zaprogramowana w najnowszej, responsywnej technologii. Oznacza to, że zawartość strony www dopasowuje się do ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana.

Wygląd systemu jest zależny od oczekiwań użytkownika. Projekt graficzny wykonywany jest indywidualnie. 

Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii umożliwiło stworzenie systemu bardzo prostego dla użytkownika, w którym samodzielnie ma on możliwość dodawania i edytowania treści pisanych i multimedialnych strony internetowej.

Moduł Wielojęzyczność

Strona internetowa posiada możliwość prezentowania treści w językach obcych, bez względu na rodzaj wykorzystywanego kodowania znaków. Dzięki tej funkcjonalności całe strony mogą być wyświetlane w różnych językach, z uwzględnieniem różnic w pozycjach menu, lokalizacji np. zagranicznych oddziałów firm, etc. 

Dlaczego warto wdrożyć system www?

  • null

    System www pozwala na prezentacje Twojej firmy 24h na dobę w Internecie. 

  • null

    Stałe informowanie nabywców na temat oferty firmy jest niezbędnym elementem sukcesu sprzedażowego. Dzięki stronie www oferta firmy jest doskonale widoczna.

  • null

    Każdy Klient powinien mieć dostęp do informacji na temat działalności firmy zebranych w jednym miejscu. Dzięki mobilnej stronie internetowej, dostęp do firmy jest nieograniczony.

Posted on